#1 2011-03-30 21:15:20

 Chicuś

Spamer

2054672
Skąd: Ostrowiec Św.
Zarejestrowany: 2010-10-21
Posty: 188
Punktów :   

Sexualnie...xD

A więc zaczęło się od pytania marcinqa które mi ucięło.. "Czemu prezerwatywy są smakowe?" czy jakoś tak.. xd
http://s1.pokazywarka.pl/bigImages/524724/1448334.jpg
już nie zrobiłam ssów pod koniec bo temat niespodziewanie się skończył i poza tym musiałam relogać ^^
I wgl nie śmiać się jak to jest wykonane bo nie mam talentu (paint) i wgl na szybko robiłam xd


ONA ?zagubiona W przeszłość zapatrzona                                                                                                                                                                                TY?nie chciałeś jej słuchać I nie umiałeś ufać                                                                                                                                                                            ONA? zrobiła dla Ciebie tyle, Pamiętała każdą wspólną chwilę                                                                                                                                                    TY?zacierałeś wszystkie wspomnienia, A przez to straciłeś marzenia
ONA?płakała dniami i nocami, Cieszyła się każdymi sekundami                                                                                                                                                   TY? miłości innym nie dawałeś, Ale czy tego żałowałeś?                                                                                                                                                  ONA?kłamała, krzyczała, tysiąc łez wylała, Aż tak Cię kochała!
TY?uczuć jej nie okazywałeś I ciągle udawałeś                                                                                                                                                                            ONA- nadzieję swą straciła I wszystko w przeszłość odrzuciła                                                                                                                                                  Na samym dnie została                                                                                                                                                                                                                  Nikt jej nie słuchał ?chociaż krzyczała!
Miłość tu nie zwyciężyła Tylko jeszcze bardziej pogrążyła.                                                                                                                                                          Całe życie jednak TY przegrałeś Mogłeś wygrać, lecz nie skorzystałeś.                                                                                                                            ONA?choć kłamała, krzyczała, tysiąc łez wylała                                                                                                                                                                    Zrobiła coś jeszcze - POKOCHAŁA!

Offline

 

#2 2011-03-30 21:38:52

 DawidMiecz

Wchodząca Gwiazda Spamu

Zarejestrowany: 2011-02-01
Posty: 846
Punktów :   

Re: Sexualnie...xD

haha szkoda ze mnie nie bylo wtedy.. ;d aa i jeszcze jedno - nie mialem 99maszynek tylko naszczescie 40 i juz ich nie mam.. sprzedalem wszystkie


-Ohh mate.. I wanna sleep.. I'm tired..

-Shut up, you're pussy! We gonna SPAM whole night!!

Offline

 

#3 2011-03-30 21:49:02

 Misiek391

Laik

Skąd: Kłodzko
Zarejestrowany: 2010-11-29
Posty: 49
Punktów :   

Re: Sexualnie...xD

Haha marcinek jaki temat zaczoł xDD Szkoda że mnie wtedy nie było ;p


Łysy walnoł grzywką o kant globusa. I to zdanie ma sens...

Offline

 

#4 2011-03-31 12:32:09

 tlajla

Moderator

Skąd: szukać na dolnymśląsku:)
Zarejestrowany: 2011-02-06
Posty: 787
Punktów :   

Re: Sexualnie...xD

O.o no właśnie dobrze do tego powrócić bo wczoraj nie wiedziałam o czym pisali a teraz już wiem dzięki Chiczka:) marcinka pytania zawsze są świetne ale chłopak się uczy i tak jak Asia napisała trzeba mu to uświadomić normalnie to jesteście śśśśśświramiiii pozytywnymi oczywiści

Offline

 

#5 2011-03-31 15:23:19

Paninka

Wchodząca Gwiazda Spamu

Zarejestrowany: 2011-02-01
Posty: 922
Punktów :   

Re: Sexualnie...xD

jak trzeba to ja tez mu moge tlumaczyc xd
zglaszam sie na ochotniczke ^^

Offline

 

#6 2011-03-31 17:31:20

 DawidMiecz

Wchodząca Gwiazda Spamu

Zarejestrowany: 2011-02-01
Posty: 846
Punktów :   

Re: Sexualnie...xD

ja na Twojego zastepce


-Ohh mate.. I wanna sleep.. I'm tired..

-Shut up, you're pussy! We gonna SPAM whole night!!

Offline

 

#7 2011-03-31 22:48:07

Paninka

Wchodząca Gwiazda Spamu

Zarejestrowany: 2011-02-01
Posty: 922
Punktów :   

Re: Sexualnie...xD

ale Dawid to chiczka ustali kto jest moim zastepca ^^

Offline

 

#8 2011-03-31 22:53:12

 DawidMiecz

Wchodząca Gwiazda Spamu

Zarejestrowany: 2011-02-01
Posty: 846
Punktów :   

Re: Sexualnie...xD

?! ona to mnie da na zwyklego robola.. taka kochana jest


-Ohh mate.. I wanna sleep.. I'm tired..

-Shut up, you're pussy! We gonna SPAM whole night!!

Offline

 

#9 2011-04-16 08:51:21

 Kino-KLB

Spamer

12075225
Skąd: Kluczbork
Zarejestrowany: 2010-10-21
Posty: 152
Punktów :   

Re: Sexualnie...xD

Oo no ładnie. A Ty Ninka skąd masz taką wiedzę? ;p

Offline

 

#10 2011-04-16 09:09:15

Paninka

Wchodząca Gwiazda Spamu

Zarejestrowany: 2011-02-01
Posty: 922
Punktów :   

Re: Sexualnie...xD

bo wiesz mama mnie nauczyla

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl